O autorovi aneb kdo je to ten Vládnemír

Jsem fotograf z Příbrami, z města ze kterého pocházela i ikona české fotografie František Drtikol, na tuhle skutečnost jsem patřičně hrdý. Já svůj fotografický potenciál začal rozvíjet v roce 2010. Byla to a stále je, cesta plná objevování tvůrčích možností a neustálého učení se.

Vyzkoušel jsem si už většinu fotografických žánrů a moje srdce se našlo ve fotografii krajiny. Mimo to fotím i reportáže ze společenských, kulturních, sportovních a jiných akcí, architekturu, interiéry, produkty, lifestyle a reklamní promo fotografie.

Od roku 2014 jsem na volné noze. Pro svou tvorbu používám fotografickou techniku značky Sony a moje fotografie využívá pro svoji propagaci například Město Příbram nebo Turistická oblast Brdy a Podbrdsko.

Vládnemír fotograf v horách na Madeiře

Rád svými fotografiemi předávám emoce a pocity, které zažívám když putuji krajinou. Pokud si pak při pohledu na mojí fotku řeknete: „Už se těším až taky vyrazím ven.“, moje poslání přivádět nás lidi zpět do lůna Matky Přírody a obdivovat její krásy, bylo splněno. Dost slov, fotografa dělají přece fotky.

Zvu vás do mojí online galerie k prohlídce mých fotografií.

Veškeré fotografie a texty, na těchto webových stránkách, jsou mým autorským dílem a pokud je chcete použít, kontaktujte mne. © Vládnemír 2010–2022