O autorovi

Jmenuji se Vladimír Holan a jsem fotograf krajiny. V digitálním světě mě můžete najít i pod pseudonymem Vládnemír. Pocházím ze středních Čech z Příbrami.

Moje láska k přírodě se postupně prolnula s mým nadšením pro fotografii, které jsem začal rozvíjet v roce 2010. Byla to a stále je cesta plná objevování tvůrčích možností, učení se nových věcí a rozvíjení potenciálu lidského vnímání a pozornosti.

Vyzkoušel jsem spoustu fotografických žánrů a moje srdce se našlo v krajinářské fotografii. Mimo to příležitostně fotím i reportáže ze společenských, kulturních, sportovních a jiných akcí, architekturu, interiéry, produkty, lifestyle a reklamní promo fotografie.

Od roku 2014 působím na volné noze. Pro svou tvorbu používám fotografickou techniku značky Sony a vybavení značek Leofoto, Shimoda a VFFOTO.  Mé fotografie využívá pro svoji propagaci například Město Příbram nebo Turistická oblast Brdy a Podbrdsko. Mimo to jsem také spoluautorem knihy Čarovné Brdy a Podbrdsko.

Vládnemír fotograf v horách na Madeiře

Ze všeho nejlépe mne vyjádří mé fotografie. Přijměte tedy pozvání do mojí online galerie

Veškeré fotografie a texty, na těchto webových stránkách, jsou mým autorským dílem a pokud je chcete použít, kontaktujte mne. © Vladimír Holan "Vládnemír" 2010–2024